логін

Земля проти Марса

terre vs mars.png

З одного боку, блакитна планета, наша Земля, колиска життя. З іншого - червона планета, Марс, об'єкт наших мрій про дослідження.

ai інструменти

les outils ia.png

Відкрийте для себе найпотужніші та найпопулярніші інструменти штучного інтелекту (ШІ). Вони можуть змінити те, як ми працюємо, створюємо та взаємодіємо з цифровим світом.

інвестування на бірж

investir en bourse.png

Важливо мати терпіння та дисципліну при інвестуванні на біржі, уникати імпульсивних рішень та приймати довгострокову стратегію

Інвестувати в криптовалюти

crypto.png

Щоб мати можливість купувати і продавати криптовалюти, вам потрібно буде пройти через біржу або брокера. Ось порівняльний список основних платформ на ринку.

Мої помилки

mes erreurs.png

Якщо ви початківець-підприємець або хочете поліпшити свою професійну практику, не пропустіть цю статтю, де я розповідаю про помилки, які зробив

комп'ютерні події

evenement.png

Дізнайтеся про онлайн-та офлайн події та конкурси з інформатики та програмування, які проходять по всьому світу

Вибір шрифтів

differentes polices ecriture.png

Якщо ви шукаєте шрифт, який зробить різницю у вашому наступному проекті, не пропустіть цей список ретельно відібраних шрифтів

цей блог

ce blog.png

Це досвід. Після року регулярного виробництва його все ще важко вивести в Інтернет. Це все ще кидає мені виклик.

Криза 2020 року

la crise de 2020.png

Заздалегідь оголошена багатьма економічними експертами криза 2020 року вплине на економіки в усьому світі та оголошує про довгострокові наслідки

Мої проекти на карантині

my projects for lockdown.png

Я планую «скористатись» цим періодом, щоб рухатися вперед у різних поточних проектах. Я пишу цю статтю частково для себе, щоб мати загальне уявлення про те, що я планую зробити протягом цього періоду

Web-технології

technos web

Дізнайтеся про головні технології вебу в цій статті, яка надає огляд найбільш використовуваних інструментів, щоб краще зрозуміти поточні тенденції

Agile методи

la methode agile.png

Гнучкі методи призначені для того, щоб бути більш прагматичними, ніж традиційні методи, максимально залучати запитувача (клієнта) і дозволяти краще реагувати на їхні запити.

Які кольори вибрати?

quelles couleurs choisir

Кілька досліджень показують, що колір має великий вплив на наше сприйняття та поведінку щодо бренду чи продукту. Кожен колір має прихований сенс і діє на несвідомому рівні.

F.lux на благо ваших очей

f lux

Ви напевно помічали, що екран комп'ютера стомлює очі. Це швидко помітно в певних умовах інтенсивного використання. Яскравість нашого монітора часто зависока або кольори занадто агресивні.

Віддалена робота

le teletravail.png

Зважаючи на поточну ситуацію, я вважав, що це найкращий час, щоб познайомити вас із дистанційною роботою, наразі багато компаній відкривають для себе це, і їм потрібна порада, щоб вивчити цю нову техніку роботи в найкращих умовах.

закон Парето

la loi de pareto.png

Якщо ви подивіться на результати вашої компанії, ви, ймовірно, зрозумієте, що 20% ваших клієнтів принесли вам 80% вашого обороту.

Чому централізувати ваші дані?

pourquoi centraliser vos donnees.png

За останні роки очікування щодо обслуговування клієнтів змінилися. Клієнти стають все більш вимогливими. Вони хочуть персоналізованого обслуговування, негайної обробки запиту та такого ж швидкого рішення.

Змагання Battle Dev

concours battle dev

26 березня 2020 року о 20:00 до зустрічі на Battle Dev! Момент колективного та дружнього коду, під час якого всі зібрані кошти будуть передані Інституту Пастера для боротьби з Covid-19.

Конкурс стартапів

startup contest

Конкурс бізнес-планів Startup Contest нагороджує підприємців, стартаперів, керівників проектів у індивідуальному чи традиційному бізнесі від одного до чотирьох разів на рік.

Інфографіка соціальних мереж

reseaux sociaux 2020.png

Сьогодні важко обійтися без соціальних мереж для свого бізнесу. Ліліан Грандрі-Каліновський із сайту ecommerce-nation пропонує нам дуже гарну інфографіку для кожної соціальної мережі у 2020 році.

Недоліки WordPress

wordpress.png

Будьте обережні, я зовсім не плюю на Wordpress, я сам знаю людей, які ним користуються, це стратегічний вибір. Однак на ринку є багато інших рішень.

2019 огляд

bilan 2019.png

Зміна напрямку, яка, безумовно, знаменує поворотний момент у діяльності, але також проект, який продовжує розвиватися.

Працювати з Deux-Clics

travailler avec deux clics.png

Я хочу серйозних, захоплених підприємцями. Хто має цінність, щоб принести у світ. Які мають людські цінності, такі як повага, довіра, наполегливість, праця та чесність.

Підприємництво во Франції

entreprendre en france.png

Чемпіон світу з футболу та перш за все туристичний напрямок, Франція, зараз дуже популярна. Але коли справа доходить до підприємництва, де ми? Мета цієї статті — проаналізувати ситуацію. Намагатимуся бути максимально об’єктивним.

Проекти на 2020 рік

projets deux clics 2020.png

Коли я почав розвивати цю компанію, я не чинив фінансового тиску на себе, щоб присвятити себе розвитку своїх навичок і свого рішення. 1000 євро на рік — це моя ціль річного обороту

Онлайн платіжні рішення

solutions paiement en ligne

У цій статті я розповім вам про основні платіжні рішення, які існують на даний момент, щоб мати можливість збирати платежі безпосередньо на вашому сайті.

Захист веб-сайту за допомогою сертифіката SSL

secure website with ssl certificate.png

У своїй попередній статті я розповідав про свій перехід на OVH і пояснював причини. Головним з них було можливість пропонувати сертифікати SSL на сайтах моїх клієнтів. У цій статті я поясню вам переваги встановлення на вашому сайті.

Міграція до OVH

migration chez ovh.png

Це перевірений хост, який вже залучив понад 1,3 млн клієнтів, планується 1,5 млрд інвестицій у найближчі 5 років. Ця компанія заснована в 19 різних країнах, у тому числі 13 у Європі, і має понад 1300 співробітників. У 2018 році у Франції OVH займає 64,25%

Як написати загальні умови продажу

comment rediger ses conditions generales de vente

Загальні умови продажу (CGV) — це інформація, яку постачальник надає своєму клієнту щодо правових умов продажу його продукції чи послуг за відсутності конкретної угоди. (Джерело Вікіпедія).

Історія Deux-Clics

histoire deux clics

Якщо ви тут, то, ймовірно, захочете дізнатися трохи більше про цю компанію. У цій статті я спробую пояснити та допомогти вам зрозуміти історію створення Deux-Clics, а також мої прагнення та ідеологію цієї компанії. Я хотів би поділитися з вами цією захопл

Купуйте своє доменне ім'я за менші гроші

nom de domaine moins cher.png

Можливо, ваш поточний господар вам підходить, але ви також можете заощадити гроші (точніше не втрачати гроші), зробивши усвідомлений вибір. Я написав цю статтю після того, як зіткнувся з тією ж проблемою.

Як вибрати доменне ім'я

domain

Якщо є один критерій, який не можна ігнорувати, думаючи про створення свого веб-сайту, це доменне ім’я. Але як нам діяти? Яке доменне ім’я є ідеальним? Отже, ось кілька порад.

Спростіть своє життя з Lastpass

lastpass.png

Один пароль, усі ваші облікові записи збережено. Інструмент продуктивності 2.0, ви більше не витрачаєте час на ідентифікацію, Lastpass зробить це за вас. Якщо ви ще не використовуєте менеджер паролів, цей засіб змінить ваше життя

Launchy маленька але класна програма

launchy.png

Launchy — це програма запуску, програмне забезпечення, яке дозволяє швидко запускати програму, ввівши початок або частину її назви, але також дозволяє знаходити та запускати за допомогою пов’язаного програмного забезпечення музику, відео та документи, які

Вступ до Google Analytics

google analytics.png

Google Analytics – це безкоштовна веб-служба вимірювання аудиторії, яку пропонує Google. Це дозволяє відстежувати розвиток трафіку на вашому веб-сайті в режимі реального часу.

Метод GTD

gtd

Метод GTD є акронімом Getting Things Done і є методом організації та продуктивності. Цей метод був дуже успішним у світі підприємництва.

Як сподобатися Google

google.png

За останні роки пошукова оптимізація стала пріоритетом номер 1 для багатьох компаній. Все більше і більше користувачів досліджують в Інтернеті, перш ніж придбати продукт або послугу.

Перевірте свою робочу електронну пошту на своєму iPhone

mail pro sur iphone.png

Якщо у вас є професійна служба електронної пошти, ви можете прив’язати свій обліковий запис безпосередньо до свого iPhone/iPad. Ви можете переглядати свої електронні листи та відповідати на них безпосередньо зі свого пристрою без використання комп’ютера.

Підвищити продуктивність

rescue time

У вас також є це неприємне відчуття непродуктивності? Час вислизнув крізь пальці, але ви не знаєте як? У цьому випадку вам, звичайно, потрібно аналізувати свій час, щоб бути більш ефективним, і Rescue Time зробить це за вас

Метод Помодоро

pomodoro

Техніка Помодоро - це метод управління часом, розроблений для покращення продуктивності, фрагментуючи робочий час на визначені періоди

Твій редакційний контент

clavier

Після того, як ви зафіксували свою загальну стратегію в Інтернеті, редакційний вміст стане серцевиною вашої цифрової комунікації. Знайте, що в Інтернеті контент є КОРОЛЕМ. Без вмісту ви не існуєте.

Як писати для веб-сайту

redaction web

Писати для Інтернету означає надавати відвідувачам інформацію, яку вони шукають. Але в Інтернеті є свій стиль написання. Ось 4 золоті правила, які слід застосовувати

Нове партнерство

partenariat

Для веб-агентства вибір хостинг-провайдера є дуже важливим, особливо для наших клієнтів. Ми хочемо оточити себе надійними партнерами, щоб надавати професійні та якісні послуги.

Кращі розширення Chrome

chrome extensions.png

Якщо ви користуєтеся Google Chrome як веб-браузером, ви маєте можливість встановлювати розширення, які значно поліпшать ваш досвід користування Інтернетом

Deux-Clics у тренуванні SEO

formation

Оскільки SEO є найважливішим аспектом створення сайту. Він визначає ваше місце за запитами пошукових систем або кількість відвідувачів. Ці відвідувачі є потенційними клієнтами, яким безпосередньо потрібні ваші продукти чи послуги.